Ana Sayfa      Yarışmalar      Yarışma Tarihleri
  
 
 
    Pariziyen Kanaryası
 
      
  Border Fensi Kanaryası 

 
 Beyaz Alman Tepeli Kanaryası
 
 
 
 
  Norviç Kanaryası
 
  Tepeli Gloster Fensi Kanaryası
 
      
   
 
  Tepesiz Krest Kanaryası    
 
 
         
  

 

Yarışma Tarihleri
 

2015 YARIŞMA TAKVİMİ

3-4 EKİM 2015 MANİSA KANARYACILAR DERNEĞİ KATEGORİLER (1-2-3-4-5-6)

10-11 EKİM TEKİRDAĞ KANARYA VE KAFES KUŞLARI DERNEĞİ – KATEGORİLER (1-2-3-4-5-6 )

17-18 EKİM KOCAELİ ORNİTOLOJİ DERNEĞİ - KATEGORİLER  ( 1-2-3-4-5-6 )

24-25 EKİM SEYHAN KANARYA VE ÖTÜCÜ KUŞLAR DERNEĞİ CUMHURİYET KUPASI – KATEGORİLER ( 1-2-3-4-5-6 )

4-5-6-7-8 KASIM 4. ULUSLAR ARASI DOĞU AKDENİZ ÜLKELERİ KAFES KUŞLARI YARIŞMASI –KATEGORİLER ( 1-2-3-4-5-6-7 )

14-15 KASIM BURSA KANARYA SEVENLER DERNEĞİ – KATEGORİLER ( 1-2-3-4-5-6 ) - ( HARZ ROLLER )

21-22 KASIM BALIKESİR KARESI KANARYA SEVENLER VE YETİŞTİRENLER KATEGORİLER (1-2)

28-29 KASIM ANTALYA KANARYA SEVENLER VE TETİŞTİRENLER DERNEĞİ KATEGORİLER ( 1-2-3-4 ) ( KIVIRCIK KULUP )

5-6 ARALIK - KULUPLER HAFTASI

12-13 ARALIK İSTANBUL AKSARAY KANARYA SEVENLER VE YETİŞTİRENLER DERNEĞİ – KATEGORİLER (1-2-3-4-5-6 )

 19-20 ARALIK ŞANLIURFA SERİNOFİL DERNEĞİ – KATEGORİLER ( 1-2-5 )

24-25-26-27 ARALIK  ANKARA  T.K.K.K.F TÜRKİYE FİNALİ – KATEGORİLER ( 1-2-3-4-5-6-7 )

2015 ÖTÜM YARIŞMA TAKVİMİ:

13-14-15 KASIM BURSA KANARYA SEVENLER VE YETİŞTİRENLER HARZ ROLLER

13-14-15 KASIM MERSİN KANARYA SEVENLER DERNEĞİ MALİNUA

20-21-22 KASIM KAYSERİ KANARYA SEVENLER VE YETİŞTİRENLER DERNEĞİ MALİNUA

3-4-5-6 ARALIK ANKARA MALİNUA İHTİSAS KULUBU MALİNUA

9-10-11-12-13 ARALIK İZMİR SERİNOFİL DERNEĞİ MALİNUA

17-18-19-20 ARALIK MALATYA KANARYA SEVENLER VE ÜRETİCİLER DERNEĞİ MALİNUA VE HARZ ROLLER

8-9-10 OCAK KONYA SERİNOFİL DERNEĞİ MALİNUA

15-16-17 OCAK KARADENİZ EREĞLİ ORNİTOLOJİ DERNEĞİ MALİNUA

Yarışmalarda yarışacak dalların numaraları:

1-Irk Kanaryaları

2-Renk Kanaryaları

3-Muhabbet, Paraket ve Papağanlar. (Kıvrık gagalılar)

4-Egzotik Finchler ve Hibritleri

5-Doğa Kuşları ve Hibritleri

6-Keklik, bıldırcın ve kumrular.

7-Ötüm Kuşları

T.K.K.F.

     2014-2015 SEZONU YARIŞMA TAKVİMİ

11-12 Ekim 2014 SOMA (1-2-3-4-5-6)

18-19 Ekim 2014 KONYA (1-2)

25-26 Ekim 2014 ANKARA Ornitoloji (1-2-3-4-5-6)

1-2 Kasım İZMİR Yorkshire Kulüp

5-9 Kasım 2014 İSTANBUL 3. Doğu Akdeniz Ülkeleri Uluslararası Kafes Kuşları ve WOB Dünya Muhabbet Kuşları Yarışması (1-2-3-4-5-6-7)

15-16 Kasım 2014 GAZİANTEP (1-2-5)

13-15 Kasım 2014 KONYA Malinua Ötüm Yarışması

22-23 Kasım 2014 İZMİR (1-2-3-4-5-6)

29-30 Kasım 2014 MERSİN (1-2)

27-30 Kasım 2014 KAYSERİ Malinua Ötüm Yarışması

27-30 Kasım 2014 BURSA Hartz Roller Ötüm Yarışması

6-7 Aralık 2014 İSTANBUL Kulüp Yarışmaları ( Border, Crest, Fife Fancy, Gloster, Norwich, Yorkshire ve Renk Kanaryaları)

4-7 Aralık 2014 SAMSUN Malinua Ötüm Yarışması

10-12 Aralık 2014 İSTANBUL Boğaziçi Malinua Ötüm Yarışması

 13-14 Aralık 2014 UŞAK Kıvırcık Kulüp (1-2)

 8-21 Aralık 2014 İSTANBUL TÜRKİYE YARIŞMASI (1-2-3-4-5-6-7)

 1-4 Ocak 2015 MALATYA Hartz Roller Ötüm Yarışması

 8-11 Ocak 2015 ANKARA Malinua İhtisas Kulübü Malinua Ötüm   Yarışması

 25 Ocak 2015 KONYA Bülbül Ötüm Yarışması

 15 Şubat 2015 SAMSUN Bülbül Ötüm Yarışması

 22 Şubat 2015 İSTANBUL Bülbül Ötüm Yarışması

      YARIŞMALARDA YARIŞACAK KUŞ DALLARININ NUMARALARI:

Irk Kanaryaları

Renk Kanaryaları

Muhabbet, Paraket ve Papağanlar (Kıvrık Gagalılar)

Ekzotik Finchler ve Hibritleri

Doğa Kuşları ve Hibritleri

Keklik, Bıldırcın ve Kumrular

Ötüm Kuşları

2014-2015 SEZONU KUŞ BORSALARI:

1. 3-4 Ocak 2015 İZMİR (İzmir Serinofil Derneği )
2. 31 Ocak-1 Şubat 2015
İSTANBUL ( D.K.K.D )
3. 15-16 Şubat 2015
ANKARA ( Ankara Başkent)

 
   Tepeli Krest Kanaryası
 
  
Tepeli Kolumbus Fensi Kanaryası
   

Tepeli Lancashire Kanaryası
 
   
 
  Fife Fensi Kanaryası   
 
         
 Gibosos Espanol Kanaryası  

 
  
 Yorkshire Kanaryası
 
  
 
 
                                                                                 
Sunucu www.taksimhost.com.tr